Інтерактивні  курси
  Англійської мови
РУС    
Головна | Курси | Питання-відповідь | Почати | Підписка | Ціни

Англійська мова для дітей і дорослих

Ми з задоволенням представляємо Вам принципово нові інтерактивні курси англійської мови, засновані на авторській методиці вивчення мови “Learn & Talk”.

Английский язык детям и взрослым

Технологія “Learn & Talk” є новітнім досягненням у галузі навчання іноземним мовам, яка підходить як дітям, так і дорослим, як початківцям, так і охочим поліпшити свої знання і підвищити свій рівень володіння мовою.

Застосування цієї методики дозволило вперше в світі створити електронний самовчитель Англійського, що за своєю ефективністю конкурує з вивченням мови в групі або з репетитором. Програма постійно тестує Ваші знання і успіхи в освоєнні мови, корегуючи методику і послідовність подачі матеріалу. Вона сама знає і розуміє, як Вам буде ліпше і швидше досягти поставленої мети. А Вам залишається лише довіриться їй, як хорошому вчителю і насолоджуватися процесом навчання.

В цей час наші фахівці активно розвивають цю методику навчання і ведуть розробку відразу декількох курсів по вивченню для різних категорій вивчаючих Англійську мову.

На жаль, на сьогодні повністю готовий тільки один курс вивчення мови, курс для дітей від 4 до 6 лет. Особливості цього курсу описані нижче.

Але ми працюємо непокладаючи рук і найближчим часом представимо Вам курси для дітей від 6 до 8 і від 8 до 10 років. За ними з'являться і інші курси. Наша мета - щоб будь-хто міг знайти для себе відповідний курс. Від початківця вивчаючого мову до тих хто хоче поліпшити вже наявні знання. А вже володіючі мовою повинні дістати можливість для того, щоб підтримати і поглибити свої знання і навички в Англійській.

Якщо ви хочете першими дізнатися про появу нових курсів і можливостей на нашому сервісі, підпишіться на наш анонс.

Подписатися на анонс

Курс англійської мови для дітей віком від 4 до 6 років

Багато батьків задаються питанням - Коли починати учити дитину іноземній мові? Більшість фахівців дадуть Вам відповідь - вивчати іноземну мову краще починати в дитинстві. І це не випадково. Саме в дитячому віці ми краще всього сприймаємо і засвоюємо нові слова і вирази. А знання, одержані в цей англійська дітям від 4 років до 6час, залишаються з нами на завжди.

Але в той же час саме дитину складно навчити чому-небудь. Це по тому, що діти не люблять, а часто і не можуть, довго концентруватися на одному і тому ж і займаються з повною віддачею тільки тим, що їм дійсно цікаво. Навчання у ранньому віці англійській мові не може бути навчанням в звичному сенсі слова. Дитину необхідно зацікавити і захопити процесом навчання. Для неї це має бути цікавою і захоплюючою грою. Але гра ця повинна бути продумана. Вважають, що не можна проводити заняття з дітьми молодшого віку більш ніж пів години, інакше вони втрачають цікавість та концентрацію. Але якщо дитина грає, то вона може займатися цим хоч цілий день.

Відчувається деякий брак матеріалів і методичних посібників з вивчення Англійської мови для найменших.

Тому перший курс вивчення англійської ми створили саме для них - дітей від 4 до 6 років. Проте він може бути цікавий і більш старшим дітям.

Наш курс Англійської мови для дітей від 4 до 6 років захоплює дитину із самого початку. Впродовж всього курсу його супроводжує казковий герой - єнот "Банні". Це допитливий і рухомий персонаж. У нього багато забавних друзів і він постійно потрапляє у цікаві історії, які примушують його і Вашого малюка дізнаватися нові слова та особливості Англійської мови. До того ж курс містить безліч вправ. Вони допомагають дитині в ігровій формі засвоїти учьбовий матеріал. А велика кількість малюнків і ілюстрацій дає можливість Вашій дитині включити асоціативну пам'ять. Завдяки цьому вона запам'ятовує не переклад слова, а образ, пов'язаний з ним. Такий механізм запам'ятовування набагато більш надійніший за звичайне зазубрювання англійських слів і при подальшому вивченні мови дозволить дитині говорити на ній, як на рідній.вивчення англійської дітьми

Звичайно ж, в такому віці дітям потрібна допомога дорослого при проходженні курсу. З ними поряд повинен бути той, хто допоможе їм прочитати історію про єнота "Банні" і розібратися, як виконати запропоновані вправи.

І можливо, Ви не володієте глибокими знаннями в Англійській мові, або не знайомі з нею зовсім. Але це не біда. Програмою курсу передбачено все, щоб Ви і Ваша дитина освоїли мову без сторонньої допомоги. Вам випала унікальна нагода вивчити мову разом з Вашим малюком, не говорячи вже про масу одержаного задоволення від спільно проведеного з ним часу.

        CopyRight © Learn&Talk ™
Головна
  |  
Курси
  |  
Питання-відповідь
  |  
Як почати
  |  
Підписка
  |  
Ціни