Інтерактивні  курси
  Англійської мови
РУС    
Головна | Курси | Питання-відповідь | Почати | Підписка | Ціни
У чому відмінність цих курсів від інших?

Розроблена методика дозволяє Вам в будь-який слушний для Вас час займатися вивченням мови. Втім як, і безліч інших друкарських і електронних самовчителів. Головний недолік самовчителів в тому, що вони мають лінійну структуру і пропанують матеріал в строго заданій послідовності, в незалежності від Ваших можливостей і здібностей сприймати і засвоювати пройдене. У нашому курсі використаний унікальний алгоритм, який в процесі Вашого навчання постійно контролює ступінь засвоєння Вами матеріалу і підстроює програму навчання так, щоб саме Ви засвоїли матеріал максимально повно і максимально швидко. Фактично наш курс працює як Ваш особистий репетитор, вибудовуючи подачу матеріалу і вибираючи форму подачі матеріалу зручну саме Вам.

Як часто треба займатися?

Час занять Ви обираєте самі. Для досягнення максимального ефекту рекомендується виконувати по одному уроку за добу. Але не кожному під силу витримати цей темп. Добрим результатом буде виконання трьох уроків в тиждень. Але не прагнете виконати три уроки за один раз і забути про курс на тиждень. Пам'ятайте у вивченні мови важливо не кількість пройденого матеріалу, а регулярність в заняттях. Це обумовлено особливостями людської пам'яті.

У якому віці треба починати вивчати іноземну мову?

Як то кажуть - вчиться ніколи не пізно. Але, чим раніше людина починає вивчення мови, тим легше вона йому дається. Річ у тому, що з народження у людини закладається механізм вивчення мови. І чим ми молодше, тим краще він працює. Існують методики навчання дітей іноземній мові починаючи з колиски. Але вони пов'язані із зануренням дитини в так зване мовне середовище. І вимагають, щоб була людина, яка спілкується з дитиною тільки на цій мові. У решті випадків оптимальний вік для початку вивчення іноземної мови - це вік від 4 до 6 років. І з використанням “Learn & Talk” ви можете почати навчати дитину Англійській мові в цьому віці без залучення фахівця.

Чи потрібно займатися з репетитором або на курсах якщо я займаюсь по методиці “Learn & Talk”?

Методика “Learn & Talk” призначена для самостійного навчання. Причому процес навчання налаштован так, як ніби ви займаєтеся з репетитором. Програма контролює рівень засвоєння Вами матеріалу і корегує процес навчання. Проте, якщо у Вас є можливість навчаться в групі або з репетитором, то це тільки прискорить процес навчання.

        CopyRight © Learn&Talk ™
Головна
  |  
Курси
  |  
Питання-відповідь
  |  
Як почати
  |  
Підписка
  |  
Ціни